16. PERA RESİM YARIŞMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI.


 

       

 


16. Pera Resim Yarışması Kataloğu.pdf

 

16. PERA RESİM YARIŞMASI -   ''NEGATİF Mİ? POZİTİF Mİ?''
İLKOKUL Ad Soyad
Okul Adı
Öğretmen Adı
BİRİNCİLİK Lara Turan
Mutluluk Sanat Atölyesi
Öğretmen: Seçil Çınardalı Evkuran
İKİNCİLİK Elisa Demirel
Bekir Sami Dedeoğlu İ.Ö.O
Öğretmen:Özge Demirhan
ÜÇÜNCÜLÜK Eylül Çelikkıran
Şehit Polis Fethi Sekin İlkokulu
Öğretmen: Müge Kırıl
MANSİYON İbrahim Gökser Çalışır
Kadir Has İlkokulu
Öğretmen:
MANSİYON Tuğsem Taşkıran
Mutluluk Sanat Atölyesi
Öğretmen: Seçil Çınardalı Evkuran
MANSİYON Mısra Ada Acar
Nimetullah Mahruki İlkokulu
Öğretmen: 
MANSİYON Elif Bade Ersöz
Nimetullah Mahruki İlkokulu
Öğretmen: Mine Şen 

 


 

16. PERA RESİM YARIŞMASI -   ''NEGATİF Mİ? POZİTİF Mİ?''
ORTAOKUL Ad Soyad
Okul Adı
Öğretmen Adı
BİRİNCİLİK Deniz Ceylan
Terakki Vakfı
Öğretmen: Ferhan Çelem
İKİNCİLİK Derya İşkar
Ay Koleji
Öğretmen:Eda İşkar
ÜÇÜNCÜLÜK Elif Şimal Kartal
Aka Koleji
Öğretmen: Zeynep Aytekin
MANSİYON Asya Yeşilova
Ay Koleji
Öğretmen:Eda İşkar
MANSİYON Hilal Elmas
Ay Koleji
Öğretmen:Eda İşkar
MANSİYON Belinay Yüksek
Pikare Ortaokulu
Öğretmen:Serpil Soydan
MANSİYON Hira Özdemir
Pera  Ortaokulu
Kıvılcım Harika Seydim
MANSİYON Deniz Arjin Yavuz
Pera Ortaokulu
Öğretmen:Kıvılcım Harika Seydim
MANSİYON Ceyda Çetin
Ay Koleji
Öğretmen:Eda İşkar
MANSİYON Kardelen Koç
Bilfen Bahçeşehir 
Öğretmen:Tülay Eren Özçelik
MANSİYON Ayda Aldemir
Mutluluk Sanat Atölyesi
Öğretmen:Seçil Çınardalı Evkuran
MANSİYON Naz Bilgiç
Mutluluk Sanat Atölyesi
Öğretmen:Seçil Çınardalı Evkuran
MANSİYON Defne Enez
Mutluluk Sanat Atölyesi
Öğretmen:Seçil Çınardalı Evkuran
MANSİYON Ömer Göksal
Özel Aka Ortaokulu
Öğretmen:Zeynep Aytekin

 


 

16. PERA RESİM YARIŞMASI -   ''NEGATİF Mİ? POZİTİF Mİ?''
LİSE Ad Soyad
Okul Adı
Öğretmen Adı
BİRİNCİLİK Derin Keleş
Pera Güzel Sanatlar Lisesi
Öğretmen:Ceyda Tuğçe Yıldırım
BİRİNCİLİK Beril Köseoğlu
Pera Güzel Sanatlar Lisesi
Öğretmen: Ceyda Tuğçe Yıldırım
İKİNCİLİK Nehir Deniz Türkyılmaz
Pera Güzel Sanatlar Lisesi
Öğretmen:Ceyda Tuğçe Yıldırım
İKİNCİLİK Aleyna Yurtseven
Pera Güzel Sanatlar Lisesi
Öğretmen: Ceyda Tuğçe Yıldırım
ÜÇÜNCÜLÜK Eda Kalmaz
Derici Mustafa Gürbüz Lisesi
Öğretmen:Barış Sönmezateş
ÜÇÜNCÜLÜK Sıla Durak
Hasan Polatkan Anadolu Lisesi
Öğretmen: Tülin Akın
MANSİYON Eda Özergin
Özel Maltepe Uğur Anadolu Lisesi
Öğretmen: Merve Vural
MANSİYON Duru Şimşek
Pera Güzel Sanatlar Lisesi
Öğretmen:Ceyda Tuğçe Yıldırım
MANSİYON Nisan Su Gülan
Pera Güzel Sanatlar Lisesi
Öğretmen: Ceyda Tuğçe Yıldırım
MANSİYON Aliye  Yağmur Alibeyoğlu
Pera Güzel Sanatlar Lisesi
Öğretmen: Ceyda Tuğçe Yıldırım
MANSİYON Tuana Yağmur Tüten
Uğur Anadolu Lisesi
Öğretmen:Merve Vural
MANSİYON Çisem Nur Malli
Pera Güzel Sanatlar Lisesi
Öğretmen:Ceyda Tuğçe Yıldırım
MANSİYON Reihaneh Alinejad
Pera Güzel Sanatlar Lisesi
Öğretmen: Ceyda Tuğçe Yıldırım
MANSİYON Betül Serra Okutan
Pendik Balkanlar Koleji
Öğretmen: 
MANSİYON Omi Dilmener
Pera Güzel Sanatlar Lisesi
Öğretmen:Ceyda Tuğçe Yıldırım
MANSİYON Sinem Özçelik
Pera Güzel Sanatlar Lisesi
Öğretmen: Ceyda Tuğçe Yıldırım
MANSİYON Abdulkadir Kavaklı
İbrahim Özaydın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Öğretmen: 
MANSİYON Kayra Ceren Kekik
Pera Güzel Sanatlar Lisesi
Öğretmen:Ceyda Tuğçe Yıldırım
MANSİYON Eylül Nehir Hizal
Pera Güzel Sanatlar Lisesi
Öğretmen:Ceyda Tuğçe Yıldırım
MANSİYON Selda Terzi
Mecidiyeköy Anadolu Lisesi
Öğretmen: Dilek Dağtekin
MANSİYON Şehzade Çetin
Mecidiyeköy Lisesi
Öğretmen: Dilek Kocaoğlan Dağtekin
MANSİYON Melis Yanar
Üsküdar Amerikan Lisesi
Öğretmen: Emine Köknel
MANSİYON Dilara Nihal Yılmaz
Pera Güzel Sanatlar Lisesi
Öğretmen: Ceyda Tuğçe Yıldırım
MANSİYON Roza Türk
Pera Güzel Sanatlar Lisesi
Öğretmen:Ceyda Tuğçe Yıldırım
MANSİYON İdil Egeli
Uğur Anadolu Lisesi
Öğretmen:Merve Vural
MANSİYON Nehir Onur
Pera Güzel Sanatlar Lisesi
Öğretmen:Ceyda Tuğçe Yıldırım
MANSİYON H.Murat Baykan
Pera Güzel Sanatlar Lisesi
Öğretmen:Ceyda Tuğçe Yıldırım
MANSİYON Z.Ece Reis
Pera Güzel Sanatlar Lisesi
Öğretmen:Ceyda Tuğçe Yıldırım
MANSİYON Nisasu Tiryaki
Pera Güzel Sanatlar Lisesi
Öğretmen:Ceyda Tuğçe Yıldırım
MANSİYON Beyza Nur Ekici
Bahçelievler Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Öğretmen:Evren Kesiktaş
MANSİYON Buse Cansever
Uğur Okulları
Öğretmen:Merve Vural
MANSİYON Armağan Gül
Üsküdar Amerikan Koleji
Öğretmen: Emine Köknel