Bilgilendirme


TRINITY MÜZİK SINAVLARI BİLGİLENDİRME


Koronavirüsü

Tüm Trinity adaylarının, sınav görevlilerinin ve personelinin sağlığı ve güvenliği mutlak önceliğimizdir. Bu nedenle, COVID-19´un artan yayılması nedeniyle, tüm sınavları ikinci bir duyuruya kadar ertelemiştir.

Trinity College LONDON, dünya çapında adayların ve öğretmenlerin sıkı çalışmasını desteklemeye kararlıdır. Değerlendirmelerimize hazırlanmak için gereken zaman ve çabayı ve sınavları ertelemenin ne kadar hayal kırıklığı yaratacağını biliyoruz. 

Bu nedenle, sınavlara adayların bu zor dönemde çalışmalarına devam etmeleri ve eksiklerini tamamlamaları  anlamında ihtiyaç duyulan süre oluşmuştur. Bu süreci böyle  değerlendirmeleri önemlidir.

Önümüzdeki günlerdeki güncellemeler için lütfen bu web sitemizden www.perasanat.com.tr  Trinity College LONDON  sınav bilgilendirmelerinden izlemeye devam edin.

Tüm yerel ve uluslararası hükümet tavsiyelerini izlemeye devam edeceğiz ve güvenli olduğu anda yüz yüze sınavlara devam edeceğiz

2020 sınavları 2020 yılı bitmeden tamamlanacaktır.

Muhtemelen Kasım ayında uygun bir tarihte planlanmaktadır. / Bilgilendirmelerimiz  www.perasanat.com.tr web sitesi üzerinden devam edecektir.

Trinity College LONDON  Türkiye Temsilcisi / PERA GÜZEL SANATLAR /  0544.544 8290

 

 

 

Pera Festival Ekibinden Bilgilendirme!


Sayın, Pera Festivali ve Yarışma Katılımcıları, Öğretmenleri ve Aileleri;
Günlük hayatımıza, yaşamımıza ve sağlığımıza ciddi bir tehdit unsuru olan;
Covid-19 bulaşıcı virüs salgını önlemlerinden ve tedbirinden dolayı
Nisan - Mayıs ve Haziran ayları içerisinde yapılması planlanan Festivallerimizin ve Yarışmalarımızın;

 • KORO FESTİVALİ
 • MÜZİK FESTİVALİ
 • PERKÜSYON YARIŞMASI
 • GENÇ GİTAR GÜNLERİ FESTİVALİ
 • PİYANO FESTİVALİ VE YARIŞMASI
 • FLAMENCO FESTİVALİ
 • BALE FESTİVALİ VE YARIŞMASI
 • MASAL FESTİVALİ
 • KARİKATÜR YARIŞMASI
 • TASARIMSAL ŞEYLER YARIŞMASI
 • YARATICI KOSTÜM YARIŞMASI

İlan edilen tarihlerde yapılması ERTELENMİŞTİR. / 2020 yılında yapılması planlanan tüm etkinliklerimiz gene 2020 yılı içersinde yıl bitmeden yapılması planlanmıştır.

ETKİNLİKLERİMİZİN HİÇ BİRİ İPTAL EDİLMEYECEKTİR. /Ertelenmiş tüm etkinlikler KASIM 2020'de uygun tarihlerde gerçekleşecektir. 2020 yılı içersinde tamamlanacaktır.
Etkinlik tarihlerinin açıklanması 2020 Haziran ayı sonuna kadar, sosyal hayatın normal hale dönüşünden sonra belli olacaktır.
Detaylı bilgiler ve etkinlik takvimleri www.perasanat.com.tr ve www.perafestival.org web adreslerimizden ilan edilecektir.

 

 

 

#EvdeKalKonserleri


Iraklı Chumburizde

 

Dr. Samir Mirsayev

 

Bu Corona günlerinde olmasaydı 15. Pera Piyano Festivali Konseri'ni Şişli Belediyesi'nin desteği ile Cemal Reşit Rey'de gerçekleştirecektik.

Gülsin Onay