PERA ORTAOKULUNDAN VE PERA GÜZEL SANATLAR LİSESİNDEN ULUSLARARASI DERECELERE BURS


Bilimde, Kültürde, Sanatta, Ve Sporda Uluslararası Derecelere Burs

Online Kayıt için Tıklayınız.

 

Pera Ortaokulu için,
Uluslararası değerlendirmelerde dereceye giren öğrencilere ortaokulun her kademesinde burs verilecektir. Ortaokulun her kademesine (5- 6- 7- 8. Sınıfların) arageçişle bursla öğrenci alınacaktır. Burslar, bilim alanında, kültür alanında, sanatta ve sporda kişisel katılımdan dolayı alınan başarı derecelerine göre değerlendirilecektir (1.2.3.lük,mansiyon v.s) burslara,toplu ve grup çalışmalarındaki katılımlarda dahildir.

 

Pera Güzel Sanatlar Lisesi için,
Uluslararası değerlendirmelerde dereceye giren öğrencilere, güzel sanatların 9.cu sınıflarınadaki (resim – müzik – tiyatro – bale/dans bölümlerinden birine ) girmek isteyen, gelecek planlarını sanat ve tasarım üzerinde yoğunlaştıran ve üniversite planları bu istikamette olan öğrenciler başarı bursu ile alınacaktır. Burslar, bilim alanında, kültür alanında, sanatta ve sporda kişisel katılımdan dolayı alınan başarı derecelerine göre değerlendirilecektir (1.2.3.Lük, Mansiyon v.s) Burslara,toplu ve grup çalışmalarındaki katılımlarda dahildir.

 

Başarı Bursu Online Başvuru;   

  1.  Online Formu Doldurun
  2.  Belgeleri Yükleyin;
     a - Kimlik
     b - Aldığınız Belgeler ( Madalya V.S. Varsa resmini çekip dosyasını Online forma yükleyin.) 

Başvurunuzu Eksiksiz Yaptığınızdan Emin Olunuz.
Başvurular Eğitim Danışmanları Ve Konu Uzmanları Tarafından Değerlendirilip, Tarafınıza Bilgilendirme E-Mail Ve Telefon Vasıtası İle Yapılacaktır.Kısıtlamaların Sonlanması Resmi Olarak İlan Edilecek Tarihden Sonra Randevu Verilerek Görüşmelere Başlanacaktır. 

 

İletişim İçin;
Ayşim Gürsoy /  Eğitim Danışmanı Pera Eğitim Kurumları  / Şişli –İstanbul
Cep; 0544.5448290
Tel ; 0212.245 3008  /   0212. 245 3009