Pera`da Flamenco Eğitimi, 2018 d Jossette Reilly ile devam ediyor!!


“ JOSSETTE REILLY ” – FLAMENCO WORKSHOP 06 MART- 30 NİSAN 2018

Pera'da Flamenco Eğitimi, 2018 d Jossette Reilly ile devam ediyor !!

Uluslararası dansçı ve koreograf “JOSSETTE REILLY 2018 Eğitim Döneminde, “Pera Güzel Sanatlar Kadıköy Kampüsleri’nde” 06 MART- 30 NİSAN 2018 tarihleri arasında “Flamenco Workshop” eğitimi verecektir.

“JOSSETTE REILLY ; Büyük istek üzere tekrar Türkiye’ye geliyor!!!
Pera Güzel Sanatlar, her yıl “Flamenco Dans” programlarını İspanya’dan gelen ve itina gösterilerek seçilmekte olan eğitmenlerle, büyük bir disiplin içerisinde devam etmektedir. Çok kültürlü bir dans olan ve artık tüm dünyada neredeyse son yılların en popüler dansı haline gelen Flamenco’ya, özellikle bayan öğrencilerden oldukça yoğun bir talep gelmektedir. Diğer ikili dansların ( Tango ve Latin Dansları) aksine tek olarak katılımı mümkün olan ve bu sayede tek olarak dans etmek isteyenler için de iyi bir fırsat olduğu özellikle belirtilebilir.

Eğitim programı günleri; Hafta içi ve Hafta sonu olmak üzere çeşitli saat aralıkları seçenekleri ile siz değerli Flamencoseverlere sunulmaktadır.
JOSSETTE REILLY Dünya Dans gününde sahne alacak.. Flamenco Workshop için eğitim kontenjanlarımız sınırlıdır. Başlangıç-Orta-İleri; seviyeler için özel sınıflarımız mevcuttur. Kayıtlarımız başlamıştır!!!

Ayrıntılı bilgi için:

  • Pera Güzel Sanatlar Kadıköy Tel:  (0216) 5508807-08 Pera Güzel Sanatlar