Sayın, Pera Festivalleri Katılımcıları Size Bir Bilgilendirme var.


Sayın,

PERA FESTİVALLERİ KATILIMCISI,

Festivalimize ilgi duyarak katılımcı, yarışmacı olarak başvurmanızdan son derece memnunluk duyduğumuzu öncelikle belirtmek isteriz. Kariyer planlamanızda önemli bir yere sahip, size değer katacak, sanat adına yapılan bu çok değerli organizasyonları yapmaktan dolayı bizler Pera Festivalleri ekibi olarak gurur duymaktayız. 

Ancak Dünya ülkeleri gibi bizim ülkemizi de etkisi altına alan COVID 19 PANDEMİ’sinden dolayı Nisan – Mayıs ve Haziran 2020 tarihlerinde yapılmasını planladığımız FESTİVALLERİMİZİ gerçekleştiremedik. Haziran 2020’de yapılan planlama doğrultusunda FESTİVALLERİMİZİ Kasım 2020 tarihine erteleyerek organize etmeye başlamıştık. Ancak görünen şudur ki; PANDEMİ’nin devam etmesi her gün artan hasta sayısı ve ülkenin sağlık konusundaki gidişatı, bakanlık ve yetkililer tarafından yapılan açıklamalar bizi, FESTİVALLERİMİZİ yapamayacağımız noktaya taşımıştır.

Dünya’da ve Türkiye’de uluslararası sağlık kuruluşlarının da en iyi tahminle Pandemi koşullarının düzelmesi ve iyileşmesi sürecinin 2021 bahar aylarında  olacağı tahmin edilmektedir.

Bizler de bu bilgiler ışığında Pera Festivalleri’nin takvimini Nisan-Mayıs ve Haziran 2021 tarihlerine göre revize edip ayrı ayrı planlayarak ilan edeceğimizi siz katılımcılarımıza, öğretmenlerimize, velilerimize, yarışmacılarımıza ve tüm destekleri ile yanımızda yer alan değerli jüri üyelerimize ve sponsorlarımıza duyururuz.

Pera Piyano Festivali’ni Nisan-Mayıs-Haziran 2021 tarihleri arasında gerçekleştireceğimizi bilginize sunarız.

Bu durumda eser, yarışmacılar için yaş kategorisi vb. değişiklikleri yapmak isteyen tüm katılımcılarımız, değiştirmek istedikleri tüm bilgileri bizlere web sitemizde açacağımız Online Revize Online sayfasından gönderebilirler.

"Online revize Online başvuruları Ocak 2021 sonuna kadar ertelenmiştir"

Sağlıklı günlerde huzurla FESTİVALLERİMİZİ gerçekleştirmek dileği ile ilginiz, anlayışınız için teşekkür ederiz.

PERA FESTİVAL EKİBİ

KOORDİNATÖR

Ayşım Gürsoy
0544 544 82 90
aysim@perasanat.com.tr