TRINITY COLLEGE LONDON SINAV TARİHLERİNİN SON HALİ YAYINLANDI.


DEĞİŞİKLİK TALEPLERİNDEN SONRAKİ KESİNLEŞMİŞ LİSTEYİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

TRINITY COLLEGE LONDON müzik sınavlarının takvimi kesinleşti. Sınavlar, 28 Mayıs – 12 Haziran 2018 tarihleri arasında çeşitli merkezlerde yapılacaktır. Sınav merkezlerinin iletişim ve adres bilgileriniaşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca aşağıda belirtilen kuralları dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. Hangi gün ve saatte sınava gireceğinizi öğrenmek için yukarıdaki linkteki dosyayı ıpControl+F tuşuyla adayın adını aramanız yeterlidir. Şimdiden başarılar dileriz…

 

      SINAV KURALLARI:

 •  Sınava girecek adayların kimliklerin yanlarında getirmeleri rica olunur.
 •  Adaylar ısınmak ve diğer gerekli ihtiyaçları için sınavdan en az 30 dakika önce sınav yerinde bulunmalıdır. Sınav günü ve saatinde gelmeyen adaylar, SINAVA GİRME HAKLARINI KAYBEDER.
 •  Sınav esnasında sırasını bekleyen adaylar, veliler ve öğretmenler, bekleme odasında bekler, sınav kapısının önünde kesinlikle durulamaz ve sınav odası dinlenemez.
 •  Sınava orijinal kitap ve notayla girmek zorunludur. Fotokopi kullanmak kesinlikle YASAKTIR.
 •  Eşlik gerektiren enstrümanlar için adaylar kendi eşlikçilerini temin etmek ve sınava getirmek zorundadır.
 •  Genelde sınav odasında sadece bir sınav görevlisi olur. Yine de eğitim veya kalite güvencesi amaçlarıyla başka bir sınav görevlisi de sınavda yer alabilir.
 •  Anadilleri İngilizce olmayan ve sınav için yeterli İngilizce iletişimi kuracak yeterlikte olmayan adaylar için çevirmene izin verilebilir. Çevirmen sadece çeviri gereken aşamalarda sınavda bulunur, örneğin performans esnasında sınavdan çıkar.
 •  Eğer adaylar hasta veya ailelerinde bir vefat söz konusu ise, bu nedenlerle sınava giremeyecek durumda iseler, Pera Güzel Sanatlar’ı derhal bilgilendirmelidir. Tekrar sınava girebilmek için aday sağlık raporu veya geçerli kanıt ibraz etmelidir. Adaylar sınav gününden sonraki en geç 30 gün içerisindetekrar başvuru yapmalıdır. Mazereti uygun görülürse aday orijinal sınav tarihinden itibaren 21 gün ile 12ay arasında sınav ücretinin % 50’sini tekrar ödeyerek sınava girebilir. Eğer adayın daha yüksek bir seviyeden girmesi onaylanırsa seviye farkı ücreti de alınır.
 •  Trinity kalite güvencesi açısından tüm seviye sınavlarının ses kayıtlarını alır. Trinity sınavları bazen eğitim veya kalite güvencesi amaçlarıyla kameraya alınır. Bu durumda Trinity her zaman önce adayın veya velinin iznini almaya çalışacaktır. Adaylar herhangi bir noktada video çekimini reddedebilir ve sebep söylemeden çekimin silinmesini talep edebilir. Sınav görevlileri değerlendirmelerini yaparken kayıtlara başvurmayacaklardır. Trinity’nin sınav kayıtları (film ve ses) sınav sonrası hiçbir koşulda adaylara verilmeyecektir. Adaylar ve eşlikçilerin değerlendirmeyi kaydetme izni yoktur. Eğer kaydederlerse bu kayıtlara yerinde el konulacaktır. Sınavları geçersiz sayılabilir.
 •  Eğer aday sınavını ertelemek veya iptal ettirmek isterse kayıt ücreti iade edilmez. Trinity sağlıkla ilgili olmayan nedenlerden dolayı veya geçerli bir kanıt gösterilmedikçe, yeniden sınava girebilmesi için adayaizin vermez.

 

      SINAV MERKEZLERİ VE İLETİŞİM BİLGİLERİ:

 • Pera Güzel Sanatlar – Bomonti Kampüsü 
  Adres: Merkez Mah. Feriköy Fırıncı Sok. No:40 Şişli 34381 - İstanbul 
  Tel: (0212) 245 30 08 - (0212) 245 30 09
  Faks: (0212) 252 30 82 
  E-posta:   pgs@peraguzelsanatlar.com.tr  - pera@peraguzelsanatlar.com.tr
   
 • Pera Güzel Sanatlar – Kadıköy Kampüsü
  Adres: Osmanağa Mahallesi Nakil Sokak 4/1 Kadıköy istanbul
  Tel: 0216 550 88 07-08   -  0554.8926292 
  E-Posta:  info@perakadikoy.com
   
 • Müzist Sanat Merkezi - Bahçeşehir
  Adres: 1. Kısım Mah. Aşık Mahsuni Şerif Cad. Çınar 10 Villa 1 Başakşehir 
  Tel: 0212 669 96 26
   
 • Oğuz Abadan Müzik Teknoloji Sanat Merkezi
  Adres: Muhittin Üstündağ Caddesi. Ali Nazime Sokak. No:14 Koşuyolu, 34718 İstanbul 
  Tel: 0216 327 10 22 – 25
   
 • DO RE Mİ Kültür ve Sanat Merkezi
  Adres:  Doğan Demircioğlu Cad. 6202 Sok. No: 2 Denizli 
  Tel:  0258 213 33 93
   
 • Özel Antalya Akant Okulları
  Adres: Meydan Kavağı Mah. 1595 Sok. No: 8 Antalya 
  Tel: 0242 312 11 00
   
 • Art Center Sahne Sanatları Eğitim Merkezi
  Adres:  Kale Mah. İstiklal Cad. No: 35 Atalay Apt. 6, İlkadım Samsun 
  Tel:  0362 333 32 34