TRINITY COLLEGE LONDON


TRINITY COLLEGE LONDON SINAV DÖNEMLERİ AÇIKLANDI: OCAK VE HAZİRAN!

TRINITY COLLEGE LONDON müzik sınavlarının 2017-2018 akademik yıl içerisindeki sınav dönemleri belirlendi. Yılda iki kez olarak planlanan sınavların ilki sömestre tatili öncesinde, diğeri ise okul bitimiyle birlikte gerçekleştirilecektir. Her iki dönem için de kayıtlar başlamıştır. Ocak 2018 sınavları için kayıtların son tarihi 30 Eylül 2017´dir.

TRINITY COLLEGE LONDON´ın Türkiye temsilcisi olan Pera Güzel Sanatlar´dan sınav başvuru, süreç ve sonuçlarıyla ilgili her türlü sorunuza yanıt bulabilirsiniz. Bununla birlikte müfredatların Türkçe çevirileri, sınav örnekleri ve kitap örneklerini de bulmanız mümkündür. Ayrıca okullarda veya toplu öğretmen gruplarına sunumlar da düzenlenmektedir.

TRINITY COLLEGE LONDON müzik sınavlarıyla ilgili detaylı bilgiyi bu adresten de bulmanız mümkündür.

http://www.perasanat.com.tr/trinity

 

 

TRINITY COLLEGE LONDON MÜZİK SINAVLARI SERTİFİKA VE DİPLOMALARI GELMİŞTİR!

Değerli öğrenciler, veliler, öğretmenler ve kurum temsilcileri,

05 -16 Haziran 2017 tarihleri arasında Pera Güzel Sanatlar’da gerçekleşen TRINITY COLLEGE LONDON müzik sınavlarında başarıya ulaşan adayların sertifika ve diplomaları elimize ulaşmıştır. Sertifikalarınızı Şişli Bomonti veya Kadıköy’deki merkezlerimizden teslim alabilirsiniz. Bazı adayların belgeleri kendi kurum veya öğretmenlerine gönderilmiştir. Belgenizin nerede olduğunu ve nasıl teslim alabileceğinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bununla birlikte OCAK 2018 sınavları için kayıtların başladığını hatırlatmak ister, başarılarınızın devamını dileriz.

 

Trinity college london sınav sonuçları (2017)

Trinity college london sınav sonuçlarını görmek için TIKLAYINIZ.

 

İletişim için:

Emine Gözen Işıldak veya Karolin Basmacıyan

Tel: 0212 245 3008 – 09

E-posta: pera@peraguzelsanatlar.com.tr