KADIKÖY PERA GÜZEL SANATLAR YIL SONU BALE-TİYATRO-DANS GÖSTERİSİ MUHTEŞEM BİR ATMOSFERDE GERÇEKLEŞTİ...


Pera Güzel Sanatlar’ın her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği, “Yıl Sonu Bale-Tiyatro-Dans Gösterilerimiz, 12 Haziran Pazar Günü “Kadıköy Belediyesi Kozyatağı Kültür Merkezi Gönül ÜLKÜ-Gazanfer ÖZCAN Sahnesinde”, muhteşem bir şölene dönüştü.

Yaşları 4 ile 12 arasında değişen ve geleceğin sanatçıları olacak öğrencilerimiz, birbirinden güzel oyunlarla adeta izleyenleri mest etti.

Tiyatro Bölümümüz tarafından sahnelenen, “Uçan Civcivler”, “Masalcı Kız”, “Sessiz Bir Godot Hikayesi”, “Formül Kimde?”, isimli oyunlar,
Bale Bölümüzün sergilediği, “Neşeli Viyana Dansı”, “Mutlu Perilerin Dansı” isimli gösteriler,
Dans Bölümümüz tarafından gerçekleştirilen, “Roman”, “Kafkas”, “Latin Dansları”, “Modern Dans”, “Zeybek” ve “Flamenco” dansları,
…Kozyatağı Kültür Merkezini dolduran tüm izleyenlerden tam not aldı.

Son bölümde ise, izleyicilere sürpriz olan değerli öğrenci velilerimizin ve eğitmenlerimizin, “Flamenco”, “Oryantal” ve “Sirtaki” dans performanslarıyla, büyük bir coşku içinde geçen program tamamlandı.

Bizleri yalnız bırakmayan ve emeği geçen tüm öğrencilerimize, velilerimize, eğitmenlerimize ve izleyicilerimize sonsuz şükranlarımızı sunar, bu sevgi ortamında yeni gösterilerimizde buluşmayı dileriz.

BİZ BİR AİLEYİZ… Her zaman dile getirdiğimiz gibi, SANATIN YAŞI YOKTUR.