KANADA’DA İNGİLİZCE DİL OKULU PERA COLLEGE - VANCOUVER KAMPÜSÜNDE ESL - AKADEMİK İNGİLİZCE – TOEFL & IELTS


Pera College´den Kuzey Amerika´daki Üniversitelere Sınavsız Geçiş İmkânı 
Dünyanın son 10 yıldır yaşam kalitesi ve güvenlik kriterlerinde 1. seçilen ve Kanada´nın dünyadaki yaşam kalitesinin en yüksek olan şehri Vancouver´da İNGİLİZCE DİL OKULU... 

İngilizceyi yaşayarak, eğlenerek, gezerek öğrenmek için, dünyada İngilizce´nin en düzgün, en anlaşılır, en temiz ve doğru konuşulduğu bölge olan Beauitiful British Columbia’nın en güzel şehri olan Vancouver´daki Pera College Dil Okulu’nun İngilizce Programlarına başvuru süreci başladı. 2 haftadan 12 haftaya kadar olan programlarda her yaş grubuna göre sınıflar açılıyor. Uluslararası öğrencilerin de yoğun olduğu Pera College Vancouver´da yaşayarak öğrenmenin nasıl olduğunu ve iletişim becerilerimizin nasıl geliştiğini kısa sürede hissediyoruz. 
 

IELTS & TOEFL Sınav Hazırlığı: Garantili Sonuçlar! 
Pera Kolej´de IELTS & TOEFL hazırlık programı özellikle sizin bu sınavlarla ilgili karşılaşabileceğiniz sorunlarla başarılı bir şekilde başa çıkmanıza uygun tasarlanmıştır. 
Pera, IELTS sınavından 6.5 veya TOEFL IBT sınavından 88 puanı garantilemektedir. Aksi takdirde öğrenciler geçene kadar ücretsiz ders göreceklerdir. 
Dil okulu boyunca devam eden ingilizce eğitim programları orta öğretim ve lise öğrencilerine kısa dönemli seyahat ve okuma programları sağlar. Öğrencilere, temel beceriler olan konuşma, dinleme, okuma ve yazmada dil yeterliliklerini pekiştirme ile Vancouver üniversitelerine düzenlenen prestijli geziler de dahil olmak üzere ders dışı aktivitelerle meşgul olma şansı verir. 
Pera College Vancouver´daki İngilizce Dil Programı, uluslararası öğrencilere İngilizcelerini her 4 beceri üzerine yoğun bir çalışma sarfederek düzeltme olanağı vermektedir. 
Öğrenciler etkili bir şekilde iletişime geçmeyi matematik, sosyal bilimler, lise İngilizcesi ve Kanada liselerinde verilen sanat dersleri ile ilgili İngilizce terminolojiyi öğrenir. 
Ayrıca, 
Kuzey Amerika´daki Üniversitelere Sınavsız Geçiş İmkânı 
Pera College Vancouver´da üniversite hedefli öğrenciler için Kuzey Amerika´daki akademik hayatın zorluklarıyla başa çıkmaya hazırlar ve onları ortak olunan üniversitelere transfer eder. 
Bu program öğrencilere IELTS & TOEFL sınavları için pratik yaptırarak Kuzey Amerika´daki üniversitelere giriş için gereken neyse onu başarmalarına yardımcı olur. 
Pera College Vancouver´da okuyan öğrencilerimiz ortaklaşa çalıştığı partner üniversitelere Pera College referansı ile IELTS veya TOEFL sınavını almadan girebilirler! 

PERA COLLEGE VANCOUVER ile birlikte çalışan PARTNER ÜNİVERSİTELER; 

Bu üniversitelerin eğitim programlarını, bölümlerini, sosyal imkanlarını web sitelerinden inceleyebilirsiniz. İhtiyaç halinde Pera İstanbul Ofisinden de destek alabilirsiniz.

Aile-Çocuk Eğitim ve Aktivite Programları
Pera College Vancouver´da veliler ve öğrenciler için eşsiz bir fırsat vererek ortak öğrenme deneyimi sunmaktadır. 
Pera College ihtiyaç ve ilgi dahilin de öğrenci ve velileri memnun etmeye çalışır.
 İngilizce eğitim programları yanı sıra katılımcılar bir dolu deneyim yaşayabilecekleri,   Kanada´daki hayatı görebilecekleri özel olarak tasarlanmış aktivitelere ve gezilere katılırlar.

 

  • PERA COILLEGE KANADA SEYAHATİNİZ İÇİN TÜM İŞLEMLERİNİZİ İSTANBUL OFİSİNDENYÜRÜTEBİLİRİSNİZ, 
  • VİZE İLE İLGİLİ BAŞVURU VE VİZE ALIMINIZ KURUMUMUZ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.   
  • VİZE İÇİN TALEP EDİLECEK EVRAKLARIN TAMAM OLMASI DURUMUNDA VİZENİZ ALINIR.
  • AYRICA KANADA´DA KONAKLAMA İLE İLGİLİ İŞ VE İŞLEMLERİNİZ BAŞVURU SÜRESİNCE İSTANBUL OFİSİMİZDEN YAPILMAKTADIR.
  • KANADA´YA GİDİŞ PLANINIZDAN EN AZ 2 AY ÖNCESİ BAŞVURMANIZ DURUMUNDA SORUNSUZ BİR ŞEKLİDE İŞLEMLER YÜRÜR. LÜTFEN BUNU UNUTMAYINIZ. 


Bilgi,  Başvuru ve Kayıt için; 
Pera College, Vancouver – BC,  CANADA 
Ayşim Hanım 0212.2453008 den alabilirsiniz.
www.peracollege.ca
www.perasanat.com.tr