KANADA ‘DA AKTİVİTE, SPOR, EĞLENCE DOLU İNGİLİZCE YAZ OKULU, PERA COLLEGE VANCOUVER KAMPÜSÜNDE


Dünyanın son 10 yıldır yaşam kalitesi ve güvenlik kriterlerinde 1.seçilen ve Kanada’nın Dünyadaki yaşam kalitesinin en yüksek olan şehrinde Vancouver’da İNGİLİZCE YAZ OKULU’na başvurular başladı.

İngilizceyi yaşayarak öğrenmek, eğlenerek öğrenmek, gezerek öğrenmek için, Dünyada İngilizce’yi en düzgün en anlaşılır ve en temiz ve doğru konuşulduğu bölge olan Beauitiful British Columbia’nın  en güzel şehrinde Vancouver’daki Pera College Yaz okulu Programlarına başvuruları ve kayıtları başladı. 2 haftadan 12 haftaya kadar olan programlar için her yaş grubuna göre sınıflar açılıyor.  Uluslararası öğrencilerinde yoğun olduğu Pera College’de  yaşayarak öğrenmenin nasıl olduğunu iletişim becerilerimizin nasıl geliştiğinin farkını kısa sürede hissediyoruz.

IELTS & TOEFL Sınav Hazırlığı: Garantili Sonuçlar!

Pera Kolej’de IELTS & TOEFL hazırlık programı özellikle sizin bu sınavlarla ilgili karşılaşabileceğiniz sorunlarla başarılı bir şekilde başa çıkmanıza uygun tasarlanmıştır. Pera, IELTS sınavından 6.5 veya TOEFL IBT sınavından 88 puanı garantilemektedir. Aksi takdirde öğrenciler geçene kadar bedava ders göreceklerdir.

Yaz okulu boyunca devam eden dil eğitim programları orta öğretim ve lise öğrencilerine kısa dönemli seyahat ve okuma programları sağlar. Öğrenciler temel beceriler olan konuşma, dinleme, okuma ve yazma, dil yeterliliklerini pekiştirme, Vancouver üniversitelerine düzenlenen prestijli geziler de dahil olmak üzere ders dışı aktivitelerle meşgul olma şansı verir.

Pera Lisesi Hazırlık Programı uluslar arası öğrencilere İngilizcelerini her 4 beceri üzerine yoğun bir çalışma sarfederek düzeltme olanağı vermektedir. Öğrenciler etkili bir şekilde iletişime geçmeyi ve matematik, sosyal bilimler, lise İngilizcesi ve Kanada liselerinde verilen sanat dersleri ile ilgili İngilizce terminolojiyi öğrenir.

Ayrıca,

Kuzey Amerika’daki Üniversitelere Sınavsız Geçiş İmkânı

Pera üniversite yolu programı öğrencileri Kuzey Amerika’daki akademik hayatın zorluklarıyla başa çıkmaya hazırlar ve onları ortak olunan üniversitelere transfer eder.
Bu program öğrencilere IELTS & TOEFL sınavları için pratik yaptırarak Kuzey Amerika’daki üniversitelere giriş için gereken neyse onu başarmalarına yardımcı olur. Lakin, bizim öğrencilerimiz ortaklaşa çalıştığımız üniversitelere IELTS veya TOEFL sınavını almadan girebilirler!

Aile-Çocuk Eğitim ve Aktivite Programları

Pera Koleji veliler ve öğrenciler için eşsiz bir fırsat vererek ortak öğrenme deneyimi sunmaktadır. Pera ihtiyaç ve ilgi dahilinde öğrenci ve velileri memnun etmeye çalışır. İngilizce eğitim programları yanı sıra katılımcılar bir dolu deneyim yaşayabilecekleri, Kanada’daki hayatı görebilecekleri özel olarak tasarlanmış aktivitelere ve gezilere katılabilecekler.

 

Bilgi,  Başvuru ve Kayıt için; 

Pera College, Vancouver – Canada                                                             Ayşim Hanım 0212.2453008 den alabilirsiniz.

www.peracollege.ca

www.perasanat.com.tr