LAKEHEAD UNIVERSITY ile PERA COLLEGE – CANADA Eğitim Konusunda Ortak Projeler Üretmek İçin Anlaşma Yaptı!


LAKEHEAD UNIVERSITY:

Lakehead University, Üniversite eğitimini Kanada’da okumak isteyenler için önemli bir tercih seçeneğidir. İki farklı yerleşkede faaliyet gösteren üniversite, sosyal ve etkinlik alanları ile de diğer üniversitelerden daha fazla imkanlar sunmaktadır. Kampüs hayatı içersin de tüm sosyal ihtiyaçların karşılandığı üniversitede uluslararası öğrenciler için her türlü kolaylık ve imkan sağlanmaktadır. Güvenlik ortamının en yüksek seviyede olduğu Kanada’da üniversite okumak ayrıcalığından yararlanmak isteyen öğrencilerin en kısa zamanda başvurularını yapmaları ve var olan kontenjandan yaralanmaları için bugünden müracaat etmeleri gerekmektedir.

www.lakeheadu.ca


LAKEHEAD UNIVERSITY ile PERA COLLEGE – CANADA Eğitim Konusunda Ortak Projeler Üretmek İçin Anlaşma Yaptı;

Pera, Kanada’da Üniversite okumak isteyenlere yeni bir imkan sunuyor. Pera College Vancouver Uluslararası antlaşmalarına bir yenisini ekledi, ve Kanada’nın Onario bölgesinindeki en önemli Üniversitelerinden birisi olan Lakehead University ile işibirliği antlaşması yaptı. Pera College İngilizce dil eğitimi hazırlık sınıfını Vancouver kampüsünde okuyan öğrencilerini referansla sınavsız olarak üniversiteye gönderebilecek. 4 veya 6 aylık İngilizce yeterlilik eğitiminden sonra ( hazırlık İngilizcesine denkliğini alan öğrenciler ) Pera College’den alınacak referansdan sonra Üniversiteye kayıt yapabilecekler. Bunun için başkaca herhangi bir sınava girmeleri gerekmeyen öğrenciler bu şekilde üniversite hayatlarına Kanada’da devam edebileceklerdir.


Lakehead Üniversitesi Lisans ProgramlarıOrillia Kampüsü Lisans Programları:
-Antropoloji, - İşletme, - Kriminoloji, - Eğitim Bilimleri, - İngilizce Dil Bilimi, - Coğrafya Bölümü, - Politika Bilimi, - Sosyal Hizmetler, - Sosyoloji, - Medya, - Disiplinler Arası Çalışmalar, - Çerve Bilimi.Thunder Bay Kampüsü Lisans Programları:
- Antropoloji, - Biyoinformatik, - Uygulamalı Yaşam Bilimleri, -Biyoloji, – İşletme, - Kimya, - Bilgisayar Bilimi, - Ekonomi, - Mühendislik, - Kimya Mühendisliği, - Elektrik Mühendisliği, - İnşaat Mühendisliği, - Makine Mühendisliği, - Yazılım Mühendisliği, -İngilizce Dil Bilimi, - Çevresel Yönetim, - Çevrebilim, - Ormancılık, - Genel Sanat, - Jeoarkeoloji, - Coğrafya, – Temel Bilimler, - Tarih, - Kinesiyoloji, - Yerel Yönetimler, - Sanat Bilimi, – Bilim, - Dil Bilimi, - Hukuk, - Matematik, – Tıp, - Müzik, - Hemşirelik Programı, - Doğal Bilim, - Rekreasyon Parklar & Turizm, - Felsefe, - Fizik, - Siyaset Bilimi, - Psikoloji, - Sosyoloji, - Görsel Sanatlar, – Su Kaynakları Bilimi, - Kadın Hakları Bilimi.

 


İrtibat için:

Pera College - Canada
Tel: 212 245 30 08-09
Faks: 212 258 30 82
E-Posta: aysim@perasanat.com.tr
Adres: Sıraselviler Cad. Billurcu Sok. Billurcu Çıkmazı No:10 34433 Taksim - İstanbul