PERA ORTA OKULUNDA HER SINIFA ÖĞRENCİ ALIMI İÇİN BAŞVURULAR VE KAYITLAR BAŞLADI...


Pera; yüksek kaliteye sahip uzman eğitim kadrosu ile kültür derslerinde ( TEOG ) merkezi sınavlara hazırlıkta, yabancı dil eğitiminde ( 2 DİLDE EĞİTİM - İNGİLİZCE ve İTALYANCA ) ve sanat dersleri ( MÜZİK, RESİM, TİYATRO, DANS ) alanlarında yüksek seviyeli ve kaliteli eğitim vermek için sürekli yenilik ve değişim içerisinde olan spesifik bir ortaokulu 2015-2016 eğitim öğretim yılında hizmet vermek üzere BEŞİKTAŞ´ta açmıştır. 

Öğrenci odaklı eğitim metodu ile öğrencinin bireysel gelişimini önemsediği kadar öğrencinin yaşadığı topluma katkı sağlayacak bilgi birikimine ve donanıma kavuşması içinde eğitimde nitelikli bir içerik ve akademik hedefler koyarak yetiştirmeyi amaçlamaktadır. 
Öğrencileri bir dünya insanı olarak yetiştirmek için akademik ve sosyal tüm hayatlarını planlar gelecek eğitim hayatlarındaki Lise ve Üniversite tercihlerinde doğru seçim ve hedefleri yönünde iki dilde eğitim vererek yüksek bir bilgi seviyesi ile eğitir. 
Öğrencilerini bu günün ve geleceğin hayatına hazırlarken evrensel değerlere duyarlı kendisine ve çevresine faydalı iyi birer insan olmanın manevi duygularını da onlara öğreten bir metotla hizmet verecektir. 

Sanat alanında da uzman kadrosu ile dünya sanat kültürünü bilen ve duyarlı bireyler yetiştirmede de öncülük edecek eğitim vermeyi kendisine ilke edinmiştir. 
Okulumuzda ortaokul eğitim programları ile birlikte haftanın 4 günü 2 şer ders saati etüt vardır. Öğrencinin sosyal ve akademik gelişimi için özel olarak hazırlanan etütler sayesinde öğrenci tam donanımlı olarak yetişir ve gelecek hedeflerine her alanda kendisini hazırlar. 

Yabancı dilde ve uygulamalı güzel sanatlar eğitiminde uzman eğitimcilerle birlikte yaptığı çalışmalar, onu lise seçiminde doğru ve bilinçli bir tercihe göre şekillendirir. 

120 yıllık tarihi bir mekanda ve eşsiz bir ortamda Beşiktaş´ın tam merkezinde bulunan okulumuz, özenle seçilmiş öğrencilerine Mimar Balyan ailesinin bu nadide yapısında 20 kişilik sınıflarda butik ve kişisel gelişim odaklı bir ortaokul programı uygulayacaktır. 

Kontenjanlar kayıtlarla sınırlıdır. 

ÖZEL PERA ORTAOKULU - BEŞİKTAŞ 
Tel : (0212) 245 3008 – 245 3009 
Kayıt için; ( Genel Merkez ) Sıraselviler Cad. Billurcu Sok. Billurcu Çık.NO; 10 Taksim


www.perasanat.com.tr
www.peraortaokulu.com
www.peraguzelsanatlar.com.tr