PERA COLLEGE VANCOUVER - CANADA 3.AKREDİTASYONUNU DA ALDI


BRITISH COLUMBIA  -  LANGUAGE CANADA  dan sonra  PCTİA  KARİYER EĞİTİMİ İNSTİTÜTÜ ONAYI  İLE  YÜKSEK ÖĞRENİMİN YOLUNU AÇTI…

Pera Colllege CANADA  Private Career Training Institutions Agency tarafından 30.10.2015 tarihinde verilen onay ile artık Kariyer Eğitimlerinde Diploma verebilecek…
Canadanın uluslararası belgelendirme sistemleri içerisinde bulunan  akreditasyonlu YÜKSEK ÖĞRENİM DİPLOMA yetkisini alan Pera College 2016 dan itibaren Kariyer eğitim programlarını devreye sokacak…
Pera College in uzun çalışmalar ve planlamalar doğrultusunda yapılan müfredat çalışmalarının hedefine ulaşması ile açılan ilk programlar İngilizce Dili Eğitim Programları ve İngilizce Hazırlık sınıfları oldu.

   
English for Canadian High Schools  -  English Through Media – Upper Intermediate 
ESL for Business (Business English)

2016 Eylül ayından itibarende Kariyer Diploma programlarını açacak olan Pera Colege 
2016 Eylül ayından itibaren vereceği eğitimin alanlarını Sanat ve İş Dünyasına yönelik propgramlar olacağının bilgisini şimdiden açıkladı.    
2016 yılından itibaren açılacak kariyer bölümlerine ilk Diploma öğrencilerini 2017 Eylül ayında eğitimine başlatacak.  

Türkiye’deki 26 yıllık eğitim tecrübesini uluslararası boyuta taşıyan Pera Eğitim Kurumları Kanada’nın Vancouver şehrinde 2008 yılında başladığı eğitim yolculuğuna Kanada Eğitim sistemindeki 3 cü akreditasyonununda alarak devam ediyor.

Diploma Programları ile birlikte devam eden kısa ve uzun dönem ESL İngilizce programıları,   İngilizce yaz okulu ( Haziran - Temmuz - Ağustos )   ve kış okulu İngilizce programları  ile değişik ve farklı alternatifler sunan Pera College - Vancouver uluslararası deneyim, kazanmak isteyen öğrenciler için bir çok aktivite programlarını da eğitimin bir parçası olarak sunmakta hem eğitim hem deneyim hemde kişisel gelişime odaklı  bu programlarla dil eğitimine yeni bir boyut kazandırmaktadır.

PERA COLLEGE, üniversite eğitimine yurt dışında devam etmek isteyenler içinde ayrı bir imkan ve olanak sunmaktadır, İşbirliği anlaşmalı bir çok KANADA ve Amerikan üniversitesine geçiş imkanı sunan Pera College- Vancouver  öğrenciler içinde danışmanlık hizmeti vermektedir. Sınavsız geçiş hakkı veren Üniversiteler için ve bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Tel: 0212.2453008 - 2453009 / Ayşım Hanım`dan randevu alınız.

 

PERA COLLEGE - KANADA broşürüne bu linkten ulaşabilirsiniz...


PERA COLLEGE/ CANADA‘yı  www.peracollege.ca   ve  www.perasanat.com.tr  den takip edebilirisiniz.

Pera İstanbul İrtibat ; 0090.212.2453008