RAQUEL ALONSO - FLAMENCO WORKSHOP 14 MART - 16 NİSAN 2016


Pera`da Flamenco Workshop RAQUEL ALONSO ile devam ediyor!

Uluslararası dansçı ve koreograf RAQUEL ALONSO, 2016 eğitim döneminde Pera Güzel Sanatlar`ın Taksim / Kadıköy kampüslerinde 14 MART - 16 NİSAN 2016 tarihleri arasında Flamenco Workshop eğitimi verecektir.

RAQUEL, İspanya´dan büyük istek üzerine tekrar Türkiye´ye geliyor!!!

Pera Güzel Sanatlar her yıl "Flamenco Dans" çalışmalarına İspanya`dan gelen ve itina gösterilerek seçilmekte olan eğitmenlerle, büyük bir disiplin içerisinde devam etmektedir. Çok kültürlü bir dans olan ve artık tüm dünyada neredeyse son yılların en popüler dansı haline gelen flamencoya hanım öğrencilerden talep oldukça yoğun olarak gelmektedir. Diğer ikili dansların ( Tango ve Latin ) aksine tek olarak katılımı mümkün olan ve bu sayede tek olarak dans etmek isteyenler için de iyi bir fırsat olduğu özellikle belirtillebilir.

Eğitim programı günleri Hafta içi ve Hafta sonu olmak üzere çeşitli saat aralıkları seçenekleri ile siz değerli Flamenco severlere sunulmaktadır.

Flamenco Workshop için eğitim kontenjanlarımız sınırlıdır. Başlangıç-Orta-İleri seviyeler için özel sınıflarımız mevcuttur. 

Kayıtlarımız başlamıştır!!!Ayrıntılı bilgi için:

Pera Güzel Sanatlar Taksim / Kadıköy 
Tel: (0212) 245 30 08–09 - 0216 550 88 08 
Dans Bölüm Koordinatörü: Rita Aytaş