ULUSLARARASI MÜZİK SINAVLARINDA DÜNYA LİDERİ TRINITY COLLEGE LONDON’IN TÜRKİYE KOORDİNATÖRÜ PERA GÜZEL SANATLAR, GENÇLERE ve Öğretmenlik Belgesi İhtiyacı Olanlara YENİ BİR PENCERE AÇIYOR.


Uluslararası belgelendirme sistemleri içerisinde dünyada en tanınan ve akademik anlamda da en çok tercih edilen sınav sistemi olan Trinity College London, sınav katılımcılarına hem sertifika hem de diploma imkanı sunarak, ilkokuldan yüksek lisans seviyesine kadar her türlü eğitimi belgelendiriyor.  
 
Lise seviyesinde verdiği belge ise lise diploması olarak kabul edilen ve dünyanın her yerinde geçerli olarak müzik alanında yükseköğrenim kariyeri olanlara ciddi bir referans olmaktadır. Uluslararası akreditasyonlu lise belgesine sahip olmak için normal lise eğitim süresinde açıktan takip edilecek olan bu program sayesinde öğrenciler liselerinden mezun olurken buradan alacakları diğer bir diploma ile de çift diploma sahibi olacaklardır. Üstelik dünyanın her yerinde geçerli olan bir diploma olacaktır bu. 
Programın üniversite bölümü ise; yılsüren bir süreçte Ön LisansLisans ve Yüksek Lisans olmak üzereakademik seviyedeve ÖğretmenlikPerformans Sanatçılığı ve Kompozisyon olmak üzere de 3 ayrı alandanbirinden mezun olma imkanı sunmaktadır.  

Yüksek Lisansın Öğretmenlik bölümünden mezun olan birisidünyanın heryerindeki üniversitelerdekonservatuarlardamüzik okullarındaliselerde ve her türlü örgün ile yaygın eğitim kurumunda akademisyen olarak çalışabilirler. 
Çünkü TRINITY COLLEGE LONDON  dünyanın en yaygın kullanılan müzik sınav sistemidir 

Sınavlar yılda iki kez ve her yılOCAK ve HAZİRANaylarında yapılacaktır.  
Sınav başvuruları ilgili son kayıt tarihleri internet sayfamızda ilan edilmektedir. 

Her yıl yapılan öğretmen seminer ve toplantılarına katılmak için lütfen bilgi alınız: 

Programlarla ilgili detaylı bilgikayıt ve müfredat ile ilgili sorularınız için;    

Pera Güzel Sanatlar’dan Karolin Hanım veya Emine hanıma ulaşabilirsiniz 
 

Tel:  0212.2453008 
www.perasanat.com.tr   
 

NOT: HAZİRAN 2018 SINAVLARI İÇİN SON KAYIT TARİHİ 28.02.2018 dir.