ULUSLARARASI MÜZİK SINAVLARINDA DÜNYADAKİ LİDER SİSTEM OLAN TRİNİTY COLLEGE LONDON MÜZİK SERTİFİKA VE DİPLOMA SINAVLARI KOORDİNASYON MERKEZİ PERA GÜZEL SANATLAR GENÇLERE ve Öğretmenlik Belgesi İhtiyacı olanlara YENİ BİR PENCERE AÇIYOR.


Uluslararası belgelendirme sistemleri içersin de dünyada en tanınan ve akademik anlamda da en çok tercih edilen sınav sistemi olan bu program katılımcılarına hem sertifika hem de diploma imkanı sunarak ilkokul seviyesinden yüksek lisans seviyesine kadar her türlü eğitimi belgelendiriyor. 

Lise seviyesinde verdiği belge ise lise diploması olarak kabul edilen ve dünyanın her yerinde geçerli olarak müzik alanında yükseköğrenim kariyeri olanlara ciddi bir referans olmaktadır. Uluslararası Akreditasyonlu Lise belgesine sahip olmak için normal lise eğitim süresinde açıktan takip edilecek olan bu program sayesinde öğrenciler liselerinden mezun olurken buradan alacakları diğer bir diploma ile de çift diploma sahibi olacaklardır üstelik dünyanın her yerinde geçerli olan.
Programın Üniversite bölümü ise; 3 yıl süren bir süreçte Ön Lisans, Lisans ve Yüksek Lisans olmak üzere 3 akademik seviyede ve Öğretmenlik, Performans Sanatçılığı ve Kompozisyon olmak üzere de 3 ayrı alandan birinden mezun olma imkanı sunmaktadır. 
Yüksek Lisansın Öğretmenlik bölümünden mezun olan birisi, Dünyanın her yerindeki  Üniversitelerinde, Konservatuarlarında, Müzik okullarında Liselerinde ve her türlü örgün ve yaygın eğitim kurumlarında akademisyen olarak çalışabilirler.
Çünkü belgeleri tüm dünya tarafından akredite edilmiş dünyanın en yaygın sınav sisteminden birinden TRİNİTY COLLEGE LONDON dan mezun olduğu için geçerlilik taşımaktadır. 
Sınavlar yılda iki kez ve her yıl OCAK ve HAZİRAN aylarında yapılacaktır. 

Sınav başvuruları ilgili son kayıt tarihleri internet sayfamızda ilan edilmektedir.
Her yıl yapılan öğretmen seminer ve toplantılarına katılmak için lütfen bilgi alınız:

Ayrıca; Programlarla ilgili  Detaylı Bilgi, Kayıt ve Müfredat ile ilgili sorularınız için;    
Pera Güzel Sanatlar, Karolin Hanım ve Emine hanım’ dan                            
Tel:  0212.2453008 den alabilirsiniz.  
www.perasanat.com.tr  

NOT: OCAK 2017 SINAVLARI İÇİN SON KAYIT TARİHİ 30.09.2017 dir.