PERA COLLEGE International School of Language
Yaz Okulu - Dil Okulu (Haziran-Temmuz-Ağustos)
VANCOUVER/KANADAPERA COLLEGE DE EĞİTİM; Kanada’nın Vancouver şehrinde Uluslararası İngilizce dil okulu, Yaz Programı her ay başı yeni grup ve programlar İngilizce dilini, yaşam içersin de yaşayarak, görerek, duyarak ve konuşarak öğreneceklerdir. Haftalık program içerisinde sabahları 15 saat boyunca bütünleşik İngilizce dersleri ve öğlenleri 10 saat boyunca beceri gelişimi dersleri alabilirsiniz. Bunun amacı genel İngilizce yeterliliğinizi arttırmak ve aynı zamanda belirli dil becerilerine odaklanmanızı sağlamaktır. Bu kurs İngilizce iletişim becerilerinin gelişimine kısa zamanda olumlu ve etkin bir yönde katkı sağlar. Haftalık Full 25 saat yoğun İngilizce programı.

Programlar yıl boyunca devam etmekte olup her aybaşı yeni grup ve sınıflar açılır. Program tercihleri 1 aydan 12 aya kadar seçeneklidir. Tercihlere göre uzun dönem akademik programlar üniversite seviyesinde dil hazırlık sınıfları için uygulanır. Yaz okullarında yoğun aktiviteli programlarla dilde konuşma becerisini geliştirmeye yönelik olarak detaylandırılır.
Kişiye ve gruplara özel programlar, çalışma düzenleri ve aktiviteler talep edilen ve teklif edilen isteklere göre organize edilir.

VANCOUVER`IN KONUMU ILIMAN İKLİME SAHİP KALİFORNİYA BÖLGESİNDE YER ALMAKTADIR. Pera Koleji Vancouver’ın merkezinde güzel İngiliz Kolombiyası, Kanada’da yer almaktadır. Prestijli Britanya Kolombiyası Üniversitesi (UBC) ve Simon Fraser Üniversitesi (SFU) yakınlarında bulunmaktadır. Kolejimize çeşitli taşıtları kullanarak veya yürüme koşuluyla şehrin her yanından ulaşılabilir. Otobüs, tren ve deniz otobüsü ile alışveriş merkezleri, caddeler, parklar, bahçeler, sahiller, sanat galerileri, müzeler, stadyumlar, ibadethaneler ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Eğlence ve dinlenme tesislerinden bazıları; Kanada Yeri, Stanley Parkı, Tarihi Gastown, Vancouver Akvaryumu, Grouse Dağı, Bilim Dünyası, Capilano Asma Köprüsü, Granville Adası, Robson Caddesi gibileridir. Ayrıca sinema, tiyatro, konser salonlarına, Orpheum Kraliçe Elizabeth Tiyatrosu`na, Vancity Tiyatrosu`na ve Commodore Balo Salonu`na yakındır.

VANCOUVER'DA KONAKLAMA, HOMESTAY, ( AİLE YANI KONAKLAMA + 3 ÖĞÜN YEMEK İÇERİR ) Pera Koleji öğrencilere kiralık daireler, kiralık odalar, hoteller, hosteller ve aile yanı gibi birçok farklı konaklama seçenekleri sunar. Ancak uluslar arası öğrenciler için en güzel seçenek aile yanıdır. Çünkü evin tamamı döşelidir ve her imkan mevcuttur. Bu seçenek öğrencilerin kendi ihtiyaçlarını karşılamak adına daha yararlıdır ve en önemlisi de aileyle diyalog kurarak yabancı dillerini pratik yapmada daha avantajlı olurlar. Çoğu aile yanı olanakları arasında tam döşenmiş bir özel oda ve öğünler vardır. Diğer olanaklar evden eve değişiklik gösterebilir. Siz ayrıca internet erişimi, havaalanı alım, tüm detayların ayarlanması, tam donanımlı oda, ev kurallarına uyum, evcil hayvan, arkadaş davetleri gibi seçenekler de isteyebilirsiniz. Genel olarak aile yanı daire hotelde kalmaktan veya daire kiralamaktan çok daha ucuz ve uygundur.

AKREDİTASYONLAR - PERA College – Canada
Kanada – Vancouver’da Uluslar arası Dil eğitimi veren kurumlar arasında 3 akreditasyona birden sahip olan önemli bir konumdadır. Hem Kanada Dil Okulları Birliği Hem Brıtısh Colombia Bölgesi Onayı hem de Yüksek Okullar Dil Belgesine sahiptir. Onun için verdiği belgeler ve sertifikalar Tüm Dünyada akreditedir. Dünyanın farklı ülkelerinden gelen öğrencilere hizmet veren okulda Kore, Japonya, Çin, Meksika, Brezilya, Avusturya, Rusya, İspanya, İtalya ve Suudi öğrencilerden oluşmaktadır.Pera College sitesine gitmek için tıklayınız

Başvuru formu için tıklayınız